Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dyfuzory zapachowe

Dyfuzory zapachowe z patyczkami

Dyfuzory zapachowe z patyczkami to kolejna propozycja od Twinkle Candle, która wypełni każde pomieszczenie przyjemnym aromatem. Eleganckie, o intensywnym zapachu, wygodne w użyciu, stanowią idealną alternatywę dla świec. Dyfuzory zapachowe z patyczkami to doskonały dodatek do każdego wnętrza, a także idealny pomysł na prezent.

Jak działają dyfuzory zapachowe z patyczkami?

Dyfuzory zapachowe składają się ze szklanego słoiczka wypełnionego kompozycją olejków zapachowych o odpowiedniej gęstości oraz patyczków wykonanych ze specjalnego włókna fibrynowego. Każdy patyczek jest tak skonstruowany, by olejki stopniowo przenosiły się w górę i dzięki parowaniu wypełniały pomieszczenie pięknym aromatem.  Włókno fibrynowe pozwala na stopniowe uwalnianie się zapachu, bez utarty intensywności. Dzięki temu, że dyfuzory nie wymagają użycia źródła ciepła mogą być one używane wszędzie tam, gdzie niewskazane jest palenie świec.

Jak używać dyfuzorów zapachowych z patyczkami?

Dyfuzory zapachowe z patyczkami są niezwykle proste w użyciu. Wystarczy otworzyć flakonik z olejkami i umieścić w nim patyczki. Ilość olejków gwarantuje nam piękny aromat nawet do kilku tygodni. Dla optymalnego uwalniania się zapachu zaleca się obracanie patyczków w dyfuzorze raz w tygodniu. Intensywność zapachu możemy dopasować poprzez umieszczenie mniejszej lub większej ilości patyczków (im jest ich więcej, tym mocniej rozwija się zapach). Możemy także przemyśleć ustawienie dyfuzora – w lekkim przeciągu zapach będzie roznosił się szybciej. Wzmocnieniem zapachu dyfuzora może być również jednoczesne zapalenie świecy o tej samej kompozycji aromatów. Przy każdej zmianie zapachu w dyfuzorze należy wykorzystać nowe patyczki, tak by nuty aromatów nie mieszały się i nie zniekształcały nowej kompozycji.

Dyfuzor zapachowy z patyczkami warto ustawić na podstawce. Należy zachować ostrożności podczas przenoszenia go lub obracania patyczków, gdyż olejki mogą odbarwiać niektóre powierzchnie. Dyfuzor powinien znajdować się w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Pod żadnym pozorem nie należy podpalać patyczków ze względu na łatwopalne olejki.

Aromatycznie i elegancko

Dyfuzory zapachowe mają tę przewagę nad świecami, że uwalniają swój zapach przez cały czas. Eleganckie flakoniki, użycie materiałów wysokiej jakości, a także ciekawe kompozycje zapachowe sprawiają, że dyfuzory zapachowe z patyczkami Twinkle Candle to idealny pomysł na prezent, a także ciekawy i designerski dodatek do każdego wnętrza. Dostępne są w już Wam znanych i lubianych przez Was zapachach takich jak Baby Powder, Lemon Cola, Mysterious Sandlawood, czy Raspberry Whipped Cream.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium