Dyfuzory zapachowe z patyczkami, czyli niekończący się aromat.
Dyfuzory zapachowe z patyczkami, czyli niekończący się aromat.

Dyfuzory zapachowe z patyczkami, czyli niekończący się aromat.

Dyfuzory zapachowe z patyczkami to produkt, którego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Stanowią one doskonałą alternatywę dla świec, gwarantują nieustający piękny aromat, są niezwykle eleganckie i wygodne w użyciu. Nie może ich zabraknąć w Waszych wnętrzach! Sprawdźcie jak działają i jak ich używać, by posłużyły Wam jak najdłużej.

Dyfuzory zapachowe – jak to działa?

Dyfuzory zapachowe składają się z trzech elementów – szklanego pojemniczka, olejków zapachowych i specjalnych patyczków z włókna fibrynowego. Patyczki mają specjalną konstrukcję, dzięki której olejki przenoszą się w górę i w procesie parowania rozprzestrzeniają się w pomieszczeniu. Aby z dyfuzora wydobywał się zapach olejki zapachowe muszą mieć odpowiednią gęstość. Włókno fibrynowe, z którego zrobione są patyczki ma specjalne właściwości, które pozwalają na stopniowe uwalnianie aromatów, bez utraty ich intensywności. Używanie dyfuzorów zapachowych nie wymaga żadnego źródła ciepła, co sprawia, że doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie korzystanie ze świec jest niemożliwe.

Kilka wskazówek jak używać dyfuzora z patyczkami

Korzystanie z dyfuzorów zapachowych jest bardzo proste – otwieramy flakonik z olejkami, wkładamy patyczki i gotowe! Jednak warto znać kilka zasad, dzięki którym posłużą nam dłużej a ich aromat będzie sprawiał nam przyjemność. Pierwszą podstawową rzeczą jest obracanie patyczków raz w tygodniu. Taki zabieg spowoduje optymalne i równomierne uwalnianie się aromatów. Dyfuzor warto ustawić na podstawce, ponieważ podczas obracania olejki mogą odbarwić nam niektóre powierzchnie. Podobnie jak świece, powinien on znajdować się w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Ze względu na łatwopalność olejków, nie wolno podpalać patyczków dyfuzora.

 

 Dyfuzory zapachowe z patyczkami | sklep Twinkle Candle

 

Największą zaletą dyfuzorów z patyczkami jest możliwość dopasowywania intensywności zapachów w zależności od naszych preferencji. Jeśli chcecie by zapach był mocniejszy użyjcie większej ilości patyczków. Jeśli chcecie zmniejszyć intensywność wyjmujcie pojedyncze patyczki aż uzyskacie zamierzony efekt.

TIP: wyjęte patyczki warto zawinąć w folię aluminiową i schować w suchym miejscu, by olejek, którym zdążyły nasiąknąć nie ulatniał się

Warto również zwrócić uwagę na miejsce, w którym ustawiamy dyfuzor – kiedy stoi on blisko drzwi, czy okien, gdzie tworzy się lekki przeciąg aromaty będą uwalniały się szybciej. Jeśli korzystacie z dyfuzora w większych pomieszczeniach, a jego zapach pomimo wykorzystania wszystkich patyczków jest dla Was zbyt mało wyczuwalny, możecie go wzmocnić poprzez zapalenie świecy o tej samej kompozycji zapachowej.

Przyjemność, która się nie kończy

Dyfuzory zapachowe mają tę przewagę nad świecami, że ich zapach uwalnia się przez cały czas. Nie trzeba nic robić, by we wnętrzu unosił się aromat Waszych ulubionych kompozycji. Dyfuzory zapachowe od Twinkle Candle są produktami najwyższej jakości. Eleganckie flakoniki, sprowadzane z Francji olejki zapachowe, doskonała jakość patyczków, niecodzienne kompozycje, a także ciekawy design czynią z nich produkt premium. Dyfuzory zapachowe doskonale wkomponują się w każde wnętrze, idealnie sprawdzą się w przestrzeniach publicznych, a także będą wyszukanym i wyjątkowym prezentem dla każdego.

Wszystkie dyfuzory z patyczkami znajdziecie TUTAJ.

Macie już pomysł gdzie je wykorzystać? 😊

Let’s Twinkle!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium